KWI 2024

• Kategoria:Mienie komunalne - ogłoszenia, Dla mieszkańców, Dla Firm

Przetarg na zbycie nieruchomości przy ul. Produkcyjnej

Burmistrz Miasta Iławy ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości zabudowanej budynkiem przemysłowym, położonej w Iławie przy ul. Produkcyjnej 4.

• Lokalizacja: woj. Warmińsko-Mazurskie, powiat iławski, miasto Iława, ul. Produkcyjna 4.
  • Opis nieruchomości: Przedmiotem zbycia jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem przemysłowym, położonej w Iławie w obr. nr 4 na działce nr 309 o pow. 0,0991 ha. Dojazd do nieruchomości odbywa się z ul. Produkcyjnej. Nieruchomość posiada wydłużony kształt. Budynek został wybudowany w 1960 r. w technologii tradycyjnej, murowanej. Jest to obiekt, wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Obecnie budynek jest nieużytkowany, znajduje się w stanie do kapitalnego remontu. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 280 m2. Budynek posiada nieczynne przyłącza kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, ciepłowniczej i energetycznej.

Szczegółowe informacje nt. przetargu znajdują się w załączonym ogłoszeniu.