MAR 2024

Rozlicz PIT w Iławie i wygraj nawet 7000 zl. Trzecia edycja loterii podatkowej tuż tuż!

Rozliczasz PIT?  Rozlicz się w Iławie! Dlaczego? Mamy przynajmniej dwa mocne argumenty:

1. zniżki, które możecie mieć z Iławską Kartą Mieszkańca (tylko dla osób mieszkających w Iławie i rozliczających się w US w Iławie);
  2. szansę na wygranie 7000 zł w trzeciej edycji LOTERII PODATKOWEJ "Rozlicz PIT w Iławie". W tym roku pula nagród wynosi 12,5 tys. złotych, a udział może wziąć każdy, kto:

- rozliczając się za 2023 rok wskaże na PIT miasto Iławę jako miejsce zamieszkania;

-rozliczy się w Urzędzie Skarbowym w Iławie;

-zgłosi udział na stronie: pitwilawie.pl.

Poprzez loterię z atrakcyjną nagrodą główną chciałbym po raz kolejny zachęcić mieszkańców Iławy do rozliczania podatku w naszym mieście. To dla nas niezwykle ważne, aby pieniądze iławian pracowały tu na miejscu. Skoro tu żyjemy, pracujemy i korzystamy ze wszystkich dostępnych dóbr postarajmy się, aby podatek który i tak musimy zapłacić, wrócił do naszej małej ojczyzny- zaprasza burmistrz Dawid Kopaczewski.

System zgłoszeń na stronie loterii zostanie uruchomiony 25 marca i będzie je przyjmował do 17 maja br.