• 16
    STY 2023

  • Kategoria:Dla Firm

    Bądź jak Basia i korzystaj z komunikacji miejskiej w Iławie !

Kim jest Basia? To bohaterka grafik, które pojawiły się w ostatnim czasie w przestrzeni miejskiej na przystankach autobusowych oraz w autobusach. Basia to iławianka, która korzysta z tego, co daje komunikacja miejska w Iławie. A Wy? Wiecie ile wygód daje korzystanie z autobusów w Iławie ?

zdjęcie

Kupno biletu- to kilka sekund.

Możliwości zakupu biletów są różne. Najszybszy i najprostszy sposób to kupno poprzez aplikację Skycash, MoBilet lub własną aplikację bankową na telefonie lub płatność kartą w biletomacie, który znajduje się w każdym autobusie! Oczywiście jest też możliwość zakupu biletu w wybranych punktach handlowych na terenie miasta (TU KUPISZ BILETY ZKM) oraz u kierowcy autobusu za odliczoną kwotę.

A gdy już mamy bilet? Możemy korzystać przez 45 minut ze wszystkich linii!

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że kupując bilet normalny za 2,80 zł lub ulgowy za 1,40 zł może korzystać przez 45 minut ze wszystkich linii na terenie miasta. Zatem chcąc dojechać na przykład z Osiedla Piastowskiego linią nr 3 na plażę miejską na ul Kajki wystarczy przesiąść się w autobus linii nr 2 na ul. Królowej Jadwigi na tym samym bilecie!

 A gdy korzystamy bardzo często i cenimy sobie wygodę?

Wówczas najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest zakup biletu miesięcznego, który możemy już mieć za 76 zł ( bilet normlany) lub 38 zł ( bilet ulgowy)  i korzystać z komunikacji miejskiej dowoli  przez cały miesiąc!

✅Siedem dni w tygodniu przez 30 dni❗️

✅Bez ograniczeń czasowych❗️

✅Wszystkie linie na terenie miasta❗️

✅Wygoda i pewność☺️

 

Gdzie kupić BILET MIESIĘCZNY? 

➡️Siedziba ZKM na ul. Wojska Polskiego 29

➡️Aplikacja mobilna ( Skycash, moBilet)

➡️Salonik prasowy ul. Wiejska 5

➡️Salonik prasowy ul. Smolki 12 (przy Biedronce)

➡️Salonik prasowy Dom Parkowy ul. Niepodległości

➡️Salonik prasowy Intermarche ul. Dąbrowskiego 21

➡️Sklep spożywczo-przemysłowy ul. Wyspiańskiego 20

 

 

Dowiedz się więcej na : zkm.miastoilawa.pl