• Data rozpoczęcia:
    06 CZE 23 18:30

    Data zakończenia:
    06 CZE 23 20:30

    Kino Pasja

  • Spektakl "Rubinowe gody"

Rubinowe gody

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

"Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują: Dorota Nowakowska Andrzej Beja-Zaborski / Tadeusz Chudecki Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz  Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Kędziora Czas trwania: 140 min (jedna przerwa)

6 czerwca 2023 o godz. 18:30 Iława - woj. Warmińsko-mazurskie Iławskie Centrum Kultury - Kinoteatr Pasja, Niepodległości 13A, bilety do nabycia na kupbilecik.pl

Źródło :kupbilecik.pl