• 24
    KWI 2024

  • Kategoria:Gminny Program Rewitalizacji, Dla mieszkańców

    Włącz się do dyskusji: Konsultacje Społeczne dot. Gminnego Programu Rewitalizacji GPR w Iławie

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących GPR czyli Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Iława do roku 2032!  Masz pomysł na przyszłość naszego miasta? Chcesz podzielić się swoimi uwagami i propozycjami dotyczącymi rewitalizacji? Teraz masz okazję!

zdjęcie

Od 15 kwietnia do 20 maja 2024 roku trwają konsultacje społeczne, których celem jest zebranie opinii i propozycji odnośnie projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Iławy do roku 2032 (GPR). Wierzymy, że Wasze pomysły są kluczowe dla rozwoju naszej społeczności, dlatego serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!

Formy konsultacji:

  1. Formularz do pobrania: Uwagi można zgłaszać za pomocą formularza, który jest dostępny do pobrania od 15 kwietnia do 20 maja 2024 roku na stronie internetowej Urzędu Miasta Iławy: (LINK). Wypełnione formularze można złożyć drogą korespondencyjną lub drogą elektroniczną um@umilawa.pl.

  2. Spotkanie w sprawie Centrum Inicjatyw Społecznych: 25 kwietnia 2024 roku o godzinie 15.30, odbędzie się spotkanie w Urzędzie Miasta Iławy w sali sesyjnej 311, gdzie będziemy dyskutować na temat utworzenia Centrum Inicjatyw Społecznych, czyli miejsca spotkań i rozwoju naszych młodych mieszkańców.

  3. Debata w sprawie przeznaczenia Domu Weterana: tego samego dnia, 25 kwietnia 2024 roku o godzinie 17.00, zapraszamy również na debatę dotyczącą przeznaczenia Domu Weterana.

  4. Dodatkowo uruchomiliśmy formularz uwag na portalu e-konsultacji Miasta Iławy. (LINK)

Wszelkie materiały informacyjne oraz projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Iławy są dostępne na stronach internetowych Urzędu Miasta Iławy ( załączniki poniżej) oraz w siedzibie urzędu w Wydziale Planowania, Inwestycji i Monitoringu. Informacje o konsultacjach społecznych są dostępne również w Biuletynie Informacji Publicznej (LINK).

Przypominamy, że uwagi będą przyjmowane do dnia 20 maja 2024 roku. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa, bo to od Was zależy kształt naszego miasta!

 

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w kształtowaniu przyszłości naszego miasta!