CZE 2022

• Kategoria:Dla mieszkańców, Gminny Program Rewitalizacji

Rewitalizacja Iławy. Porozmawiajmy o ul. Jasielskiej i starym mieście w Iławie

Weź udział w spotkaniach dotyczących rewitalizacji naszego miasta. Podziel się z nami swoimi pomysłami na zagospodarowanie ul. Jasielskiej i Placu Bandruskiego.

Rewitalizacja Miasta Iławy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania pt. "Jakie podwórko przy ul. Jasielskiej?". Liczymy na Państwa pomysły, koncepcje i wspólną dyskusję. Spotkania odbędą się w dwóch terminach:

• 8 czerwca 15:00-18:00 w punkcie konsultacyjnym przy ul. Jasielskiej
  • 4 lipca 16:30-19:00 w warsztacie projektowym mieszczącym się w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2D

Zapraszamy także na spotkanie konsultacyjne pt. "Jaki Plac Władysława Bandurskiego?"

• 9 czerwca o godz. 15:00-18:00 w punkcie konsultacyjnym na starym mieście
  • 5 lipca 16:00- 18.:30 w warsztacie projektowym mieszczącym się w Iławskim Centrum Kultury przy ul. Niepodległości 13 A