MAJ 2022

Wspaniały koncert Orkiestry Symfoników Bydgoskich za nami!

Wśród gości niedzielnego koncertu Orkiestry Symfoników Bydgoskich pod batuta Marka Czekały byli  m. in. Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, Przewodnicząca Sejmiku Warmińsko-Mazurskiego Bernadeta Hordejuk, Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Michał Młotek oraz zastępcy burmistrza Dorota Kamińska i Krzysztof Portjanko, a także Dyrektor Iławskiego Centrum Kultury Lidia Miłosz. Jednym z najważaniejszych punktów wydarzenia było przekazanie pani Honoracie Cybuli Odznaki Honorowej za zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Serdecznie gratulujemy!
Mieszkańcy Iławy przybyli bardzo licznie, a Hala Widowiskowa-Sportowa była wypełniona po brzegi. Dziękujemy wszystkim gościom za udział, a artystom z Bydgoszczy za wspaniałe wykonania artystyczne, które na długo pozostaną w pamięci wszysykich gości.