MAR 2022

• Kategoria:Dla mieszkańców, Dla Firm

Nabór przedsięwzięć rewitalizacyjnych do gminnego programu rewitalizacji

Zgłoś propozycję przedsięwzięcia rewitalizacyjnego.

Gminny Program Rewitalizacji

Podstawowym celem opracowania gminnego porgramu rewitalizacji jest podjęcie kompleksowych przedsięwzięć i projektów rewitalizacyjnych, służących wyprowadzeniu obszaru rewitalizacji ze stanu kryzysowego. Gminny Progran Rewitalizacji umożliwia realizację przedsięwzięć nie tylko przez miasto i jego jednostki organizacyjne, ale również przez podmioty zewnętrzne. W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania propozycji przedsięwzięć rewitalizacyjnych za pomocą zamieszczonego poniżej formularza.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do 01.04.2022 r. Po jego wypełnieniu należy go złożyć w formie papierowej w Urzędzie Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13 14-200 Iława (kancelaria przy wejściu) lub drogą elektroniczną na adres um@umilawa.pl