GRU 2021

• Kategoria:Informacja Turystyczna

Konkurs - Co pokazałbyś Świętemu Mikołajowi w Iławie?

A gdyby Święty Mikołaj odwiedził Iławę, co byście mu pokazali? Napiszcie własnoręcznie list do św. Mikołaja, zaczynając od słów: „Drogi św. Mikołaju, a gdy odwiedzisz moją okolicę pokażę Ci ...” i opiszcie ciekawe miejsca w naszym regionie, w które chcielibyście go zabrać.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza:

6 grudnia obchodzimy dzień Świętego Mikołaja. W tym dniu wszystkie dzieci, które przez cały rok były grzeczne, otrzymują od niego upominki. Czy podróżując z prezentami po całym świecie św. Mikołaj ma choć odrobinę wolnego czasu, żeby zatrzymać się na chwile, odpocząć i jeszcze poznać atrakcje turystyczne w tych wszystkich wspaniałych miejscach, które odwiedza?

Pokaż mu miejsca, które warto zobaczyć! Napisz własnoręcznie list do św. Mikołaja zaczynając od słów: „Drogi św. Mikołaju, a gdy odwiedzisz moją okolicę pokażę Ci ...” i opisz ciekawe miejsca w Twoim regionie, w które chciałbyś go zabrać. Zrób zdjęcie lub skan swojego listu i wyślij na adres bon@pot.gov.pl wpisując w tytule „Konkurs wycieczka ze św. Mikołajem” oraz imię i nazwisko uczestnika.

Na prace konkursowe czekamy do 12 grudnia 2021 r. Autorzy 10 najlepszych prac otrzymają nagrody - zestawy gadżetów turystycznych, a laureaci pierwszych 3 miejsc - praktyczne plecaki turystyczne!

Pamiętaj, aby do swojej pracy dołączyć też skan zgody na udział w konkursie, zawierającej dane osobowe autora pracy i oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Uczestnictwo w Konkursie oznacza akceptację przez Uczestnika wszystkich postanowień Regulaminu Konkursu.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej bonturystyczny.gov.pl 15 grudnia 2021 oraz przesłane do Uczestników konkursu.

Więcej na: Bon Turystyczny