• Data rozpoczęcia:

Data zakończenia:
    28 MAR 22 20:00

• Koncert charytatywny dla Ukrainy

28 marca 2022 r. o godz. 18:00 w sali kinowej Iławskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny Chóru Cameraty i Gości "W Iławie pomagamy Ukrainie".

Podczas wydarzenia Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Iławie przeprowadzi zbiórkę finansową i materialną na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.
Młodzieżowa Rada Miasta przygotuje kiermasz książek. Dochód zasili zbiórkę PCK.

Wystąpią:
Chór CAMERATA
- studenci z Instytutu Muzyki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego,
- muzycy zespołu ENEJ.

Koncert będzie także transmitowany na żywo na ekranie ustawionym w okolicach kinoteatru.

Organizatorzy:
Iławskie Centrum Kultury, Stowarzyszenie Chór Camerata, PCK Oddział Rejonowy w Iławie.

Partnerzy:
Samorząd Miasta Iławy, Młodzieżowa Rada Miasta, RS5 MOTO, Instytut Muzyki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego, Cerkiew św. Jana Teologa, Związek Ukraińców w Iławie.

Sponsorzy:
Jan Kozibski, Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób, Restauracja „U Czapy", SOS Pizza.

-------

28 березня о 18:00 в кінозалі Ілавського центру культури відбудеться благодійний концерт "В Ілаві допомагаємо Україні". Під час події, польським регіональним відділом організації Червоного Хреста буде зорганізовано фінансовий збір та збір речей першої необхідності під час війни в Україні. Також буде можливість спостерігати за концертом наживо на екрані, який буде встановлено поблизу кінотеатру.