• Data rozpoczęcia:
    30 STY 23 18:00

    Data zakończenia:
    30 STY 23 20:00

    Kino Pasja

  • Pokaz filmu "Duch Śniegów" z oprawą edukacyjną

Iławskie Centrum Kultury oraz Kinoteatr Pasja zaprasza: 

Drodzy Widzowie!

Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich i Iławskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają do Kinoteatru ,,Pasja'' na pokaz filmu ,,DUCH ŚNIEGÓW'' z oprawą edukacyjną.

📅 30.01.2023 r. /poniedziałek/

⏰ 18:00

👉 film w wersji z lektorem!

‼Wstęp tylko na bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie kina (w godzinach otwarcia).

Liczba miejsc ograniczona!.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=4wJQDUPjZS0

Wielkie piękno na dużym ekranie i najbardziej relaksujący film, jaki zobaczycie w tym roku! Niezwykłe kinowe doświadczenie, epicka, fascynująca i kojąca duszę opowieść o niedostępnym dla ludzkiego oka, magicznym miejscu, którego tajemnic strzeże panująca tam prawdziwa bogini – śnieżna pantera. Zachwycające, zapierające dech w piersiach zdjęcia oraz hipnotyzująca ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiadają Nick Cave i Warren Ellis – przygotujcie się na coś wspaniałego.

Opis:

Wielu rusza w podróż do Tybetu tylko po to, by zdobyć najwyższe górskie szczyty. Niewielu dostrzega, że te pozorne pustkowia kryją największe skarby dzikiej natury, które przez większość czasu pozostają poza zasięgiem ludzkiego wzroku. To magiczne miejsce, choć wydaje się niezamieszkane, tak naprawdę tętni życiem, a jego mieszkańcy nie spuszczają oczu z tych, którzy niespodziewanie odwiedzają ich królestwo. Królestwo, którego największych tajemnic strzeże prawdziwa bogini – majestatyczna i nieuchwytna pantera śnieżna. Ci, którym wystarczy pokory, cierpliwości i odwagi mają szansę zarówno na spotkanie z nią, jak i odkrycie najbardziej kojącego miejsca na ziemi.

Głosy prasy:

Ten film to poezja!

The Washington Post

Najbardziej relaksujący film tego roku

RFI

Wielkie piękno

LA Times

Niesamowite kinowe doświadczenie

Cineuropa

Zachwycający wizualnie!

Screen Slate

Kojące arcydzieło

RogerEbert.com

Prawdziwy balsam dla duszy

Variety

Film w wersji z lektorem w formacie 2D.

Do zobaczenia w kinie👋