LIP 2021

• Uwaga, syreny alarmowe!

W dniach 22 lipca, 19 sierpnia, 23 września, 21 października, 18 listopada, 16 grudnia 2021 r. w związku z comiesięcznymi treningami systemów powszechnego ostrzegania wojsk i ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza, organizowanych przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów sił Zbrojnych RP mogą zostać uruchomione syreny alarmowe.

Drodzy Mieszkańcy Miasta Iława.

Uprzejmie informuję, że w dniach 22 lipca, 19 sierpnia, 23 września, 21 października, 18 listopada, 16 grudnia 2021 r. w związku z comiesięcznymi treningami systemów powszechnego ostrzegania wojsk i ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza, organizowanych przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów sił Zbrojnych RP mogą zostać uruchomione syreny alarmowe poprzez, nadanie na terenie miasta Iława:

1. Ogłoszenie alarmu - modulowany dźwięk trwający 3 minuty.
  2. Odwołanie alarmu – ciągły dźwięk trwający 3 minuty