• 23
    LIP 2025

  • Kategoria:Dla mieszkańców

    Ruszył nabór - SIEĆ AMBASADORÓW UNIJNEGO DIALOGU MŁODZIEŻOWEGO

Ruszył nabór do sieci Ambasadorów Unijnego Dialogu Młodzieżowego 

zdjęcie

Krajowa Rada Młodzieży - Polska Rada Organizacji Młodzieżowych ogłosiła otwarcie rekrutacji liderek i liderów w wieku 18-30 lat do Sieci Ambasadorów Unijnego Dialogu Motywacyjnego.

Sieć Ambasadorów to przestrzeń dla osób, które:

  • są rozpoznawalne i aktywne w różnorodnych środowiskach młodzieżowych,
    np.: szkolnych, studenckich, w radach, ciałach dialogu, organizacjach czy grupach,
  • wyróżniają się nie tylko w swoich lokalnych czy regionalnych środowiskach, ale mogą także pochwalić się dokonaniami na arenie krajowej czy międzynarodowej,
  •  chcą reprezentować głos młodego pokolenia tam, gdzie zapadają najważniejsze decyzje,
  • potrafią inspirować innych i nie boją się zabierać głosu w ważnych sprawach,
  • znają mechanizmy partycypacji obywatelskiej i polityki młodzieżowej,
  • mają doświadczenie w budowaniu relacji czy współpracy międzysektorowej,
  • są zainteresowane rozwijaniem swojej działalności społeczno-zawodowej,
  • chcą poszerzać sieć cennych kontaktów i korzystać z dostępnych możliwości.

 

Zachęcamy do przyłączenia się do tej prestiżowej inicjatywy, która gromadzi nieprzeciętne, najbardziej aktywne, zaangażowane i wpływowe osoby.

Zgłoszenia się do Sieci Ambasadorów Unijnego Dialogu Młodzieżowego, która daje realny wpływ na kształtowanie polityki młodzieżowej w Polsce i Europie!

Termin przyjmowania zgłoszeń: od 10 lipca do 31 sierpnia 2025 r.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza online: https://forms.gle/MaYbXw7FsgEStE5k8

Osoby, które pozytywnie przejdą proces rekrutacji otrzymają dalsze informacje o nominacji i najbliższych wydarzeniach.Polska Rada Organizacji Młodzieżowych powołuje i prowadzi Sieć Ambasadorów zapewniając wdrożenie i stałe wsparcie.

Więcej informacji na temat inicjatywy: https://prom.info.pl/ambasada/