• 10
    LIP 2024

  • Kategoria:Dla mieszkańców

    Oto oni!!! Laureaci 3.edycji Loterii Podatkowej Rozlicz PIT w Iławie i wygraj!

Trzecia edycjia loteri podatkowej pn. "Rozlicz PIT w Iławie i wygraj", której łączna pula nagród wyniosła 12,5 tys zł zakończyła się wygraną dla 9 osób mieszkających i rozliczających się z podatku w Iławie. Kim są szczęśliwcy? W czyje ręce trwafiła nagroda główna, czyli 7000 zł? Przeczytajcie!

 

zdjęcie

 

-Poprzez loterię z atrakcyjną nagrodą główną chciałbym po raz kolejny zachęcić mieszkańców Iławy do rozliczania podatku w naszym mieście. To dla nas niezwykle ważne, aby pieniądze iławian pracowały tu na miejscu. W ten sposób budżet miasta może być zasilany w środki niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa w mieście, utrzymania szkół, przedszkoli i wszystkich tych zasobów, z których korzystamy na co dzień. Skoro tu żyjemy, pracujemy i korzystamy ze wszystkich dostępnych dóbr postarajmy się, aby podatek który i tak musimy zapłacić, wrócił do naszej małej ojczyzny.- brzmiały słowa zachęty burmistrza Dawida Kopaczewskiego podczas kampanii promocyjnej zachęcającej do udziału w loterii od marca do maja tego roku. 

Zgłoszenia przyjmowane były na stronie pitwilawie.pl, a warunkami uczestnictwa było wskazanie iławskiego adresu zamieszkania na deklarcji PIT i rozliczanie się w Urzędzie Skarbowym w Iławie. Łącznie do edycji 2024 zgłosiło się 1425 osób, spośród których 6 czerwca br. rozlosowano: NAGRODĘ GŁÓWNĄ: 7000 zł, trzy NAGRODY I STOPNIA po 1000 zł oraz pięć nagród II STOPNIA po 500 zł. Losowanie transmitowane było na żywo na oficjlanym fanpagu Urzędu Miasta Iławy @miastoilawa. 

Symboliczne czeki na scenie Koncertu Gwiazd  podczas Dni Iławy wreczał Burmistrz Miasta Dawid Kopaczewski wraz z Dyrektor Iławskiego Centrum Kultury Lidią Miłosz. 

🔥NAGRODA GŁÓWNA 7000 ZŁ trafiła do rąk- PANA MICHAŁA MICHALAKA! 

3 NAGRODY I STOPNIA 1000 ZŁ otrzymali:

- PANI KAMILA PATORSKA,

- PANI KAROLINA KOWALSKA- MAZUR,

- PANI JOANNA WARDOWSKA

5 NAGRÓD II STOPNIA 500 ZŁ zasiło konto:
- PANA PAWŁA KURCHANA
-PANI KAROLINY KASAK,
-PANI KATARZYNA NAPIERSKIEJ
-PANI ILONY PATURALSKIEJ
-oraz PANA ZBIGNIEW BENCA.

Gratulujemy!!!!

Pamiętajcie, warto rozliczać się w Iławie!

Zgłoszenia do loterii podatkowej Rozlicz PIT w Iławie przyjmowane były od marca do 17 maja tego roku na stronie pitwilawie.pl, a udział w niej mógł wziąć każdy kto rozliczył PIT w Iławie tj. wskazał Iławę jako miejsce zamieszkania i wybrał Urząd Skarbowy w Iławie.