CZE 2022

Rozliczyły PIT w Iławie i wygrały!

Oto laureatki pierwszej edycji loterii podatkowej w Iławie. pn. "Rozlicz PIT w Iławie". Udział w niej mogli wziąć wszyscy rozliczający się z podatku w Urzędzie Skarbowym w Iławie, którzy wskazali Iławę jako miejsce zamieszkania. Warunkiem było także zgłoszenie poprzez stronę www.pitwilawie.pl od marca do 2 maja br.

Na zdjęciu od lewej: pani Karolina, Beata, Bożena i Marta, które z rąk burmistrza Dawida Kopaczewskiego odebrały czeki wygranej w loterii: nagrodę główną- 7000 zł oraz trzy po 1000 zł. Gratulujemy!

-W zainicjowanej przeze mnie pierwszej, iławskiej loterii podatkowej mogli wziąć udział wszyscy rozliczający się z podatku w Urzędzie Skarbowym w Iławie, którzy wskazali Iławę jako miejsce zamieszkania. Loteria to praktyka wielu samorządów, której celem jest  zachęcenie mieszkańców do rozliczania podatku tu w mieście. Cieszę się z dobrej frekwencji, dziękuję wszystkim za udział gratuluję raz jeszcze wszystkim laureatkom! Mam także nadzieję, że będzie ona zachętą dla wszystkich do rozliczania się  w Iławie, tak aby pieniądze wracały do naszego miasta i mogły pracować tu, na miejscu. - komentuje burmistrz Dawid Kopaczewski.