MAR 2022

• Kategoria:Dla Firm, Dla mieszkańców, Mienie komunalne - ogłoszenia

Przetargi na dzierżawę nieruchomości gruntowych w Iławie

Burmistrz Miasta Iławy ogłosił pięć przetargów na dzierżawę nieruchomości gruntowych.

Przetargi na dzierżawę nieruchomości

1. Przetarg ustny nieograniczony nr 1 na dzierżawę nieruchomości gruntowej, będącej własnością Gminy Miejskiej Iława, położonej przy ul. Kajki w Iławie z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej.
  2. Przetarg ustny nieograniczony nr 2 na dzierżawę nieruchomości gruntowej, będącej własnością Gminy Miejskiej Iława, położonej przy ul. Kajki w Iławie z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej.
  3. Przetarg ustny nieograniczony nr 3 na dzierżawę nieruchomości gruntowej, będącej własnością Gminy Miejskiej Iława, położonej przy ul. Kajki w Iławie z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej.
  4. Przetarg ustny nieograniczony nr 4 na dzierżawę nieruchomości gruntowej, będącej własnością Gminy Miejskiej Iława, położonej przy bulwarze Jana Pawła II w Iławie z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej.
  5. Przetarg ustny nieograniczony nr 5 na dzierżawę nieruchomości gruntowej, będącej własnością Gminy Miejskiej Iława, położonej przy bulwarze Jana Pawła II w Iławie z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje w załączonych dokumentach.