MAR 2022

• Kategoria:#SolidarnizUkrainą, Biblioteka

Najważniejsza jest Komunikacja bezpłatne lekcje języka polskiego dla osób z Ukrainy. Спілкування є важливим.

Rusza nabór na bezpłatne lekcje dla obywateli Ukrainy przybywających w Iławie.

Miasto Iława zaprasza obywateli Ukrainy mieszkających w Iławie na bezpłatne lekcje j. polskiego. Na początek planujemy zorganizować  dwie grupy, które będą miały zajęcia trzy razy w tygodniu. Zajęcia będą prowadzone zarówno w języku ukraińskim, jak i polskim - mówi Dorota Kamińska Zastępca Burmistrza Iławy. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego chętne osoby zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego poniżej. - dodaje Kamińska

Link do Formularza - FORMULARZ REKRUTACYJNY

Czekamy na Wasze zgłoszenia do piątku 18 marca. Nasi lektorzy będą się kontaktować w sprawie przydziału do grupy oraz przekażą informacje organizacyjne. Bardzo dziekujemy naszym lektorkom, które bezpłatnie w ramach wolontariatu zadeklarowały swoją pomoc.

Harmonogram zajęć języka polskiego dla dorosłych.

• Grupa 1 SP3

Miejsce zajęć: Szkoła Podstawowa numer 3, ul. Niepodległości 11A

Prowadzące zajęcia:  Oksana Ariichuk oraz Aneta Nastaj

Zajęcia odbywać się będą w  poniedziałki, środy i piątki od godziny 17.00 do 18.30

• Grupa 2 MBP

Miejsce zajęć: Miejska Bibliotek Publiczna, ul. Jagiellończyka 3

Prowadzące zajęcia:  Anna Szpak, Anna Jankowska

Zajęcia odbywać się będą we wtorki, czwartki, piątki od 16.30 do 18.00

Спілкування є важливим. Розпочинається набір на безкоштовні заняття з польської мови для громадян України,котрі прибули до Ілави.

Місто Ілава запрошує громадян України,котрі мешкають в Ілаві, на безкоштовні  заняття з польської мови.

Для початку плануємо організувати дві групи,котрі матимуть заняття три рази на тиждень.Заняття проводитимуться українською та польською мовами.

Кількість місць обмежена,тому запрошуємо бажаючих до заповнення анкети поданої нижче.Чекаємо на Ваші заявки до п'ятниці 18 березня.

Наші викладачі зв’яжуться з Вами з приводу додавання до групи курсу та нададуть організаційну інформацію.

Група 1

Місце занять: Szkoła Podstawowa  numer 3,ul.Niepodległości 11A

Проводять заняття : Оксана Арійчук і Анета Настай

Заняття будуть проводитись в понеділок,середу та п’ятницю з 17.00 до 18.30.

Група 2

Місце занять: Miejska Biblioteka Publiczna,ul.Jagiellończyka 3

Проводять заняття: Анна Шпак і Анна Янковска

Заняття будуть проводитись в вівторок,четвер  та п’ятницю з 16.30 до 18.00.

Анкета для набору на безкоштовні курси з польської мови для громадян України,котрі прибули до Ілави