MAR 2022

• Kategoria:#SolidarnizUkrainą

Zbiórka pieniędzy IŁAWA DLA UKRAINY

Co dziś możemy zrobić dla Ukrainy? Działać! Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski i Stowarzyszenie „Przystań” w Iławie ogłaszają zbiórkę pieniędzy, które przeznaczone zostaną na realizację bieżących potrzeb związanych z pobytem uchodźców z Ukrainy w Iławie. W naszym mieście na bieżąco organizowane są zbiórki  i wysyłane są transporty z najpotrzebniejszymi rzeczami dla uciekających z Ukrainy.

Przyjmujemy także deklaracje od osób i firm z terenu miasta mogących zapewnić tymczasowe miejsca pobytu.  Teraz  uruchamiamy zbiórkę pieniędzy, dla tych którzy już do Iławy trafili, by zapewnić im najpotrzebniejsze rzeczy. Wszystkim przybyłym do Iławy pragniemy zagwarantować godne warunki, aby maksymalnie złagodzić negatywne skutki ogromnego stresu i strachu, których doświadczają nasi sąsiedzi.

Prosimy o wpłaty każdych kwot, w miarę możliwości. Środki, które do nas wpłyną zostaną wykorzystane na bieżące potrzeby  przybyłych do Iławy uchodźców.  Na bieżąco będziemy informować o tym, na co przeznaczymy zebrane pieniądze. Za każdą wpłatę dziękujemy z całego serca!

LINK do zbiórki:

Iława pomaga Ukrainie

Wpłat można także dokonywac na konto:  70 2030 0045 1110 0000 0214 4000 Tytuł przelewu: Ukraina