LIS 2021

Skwer Króla Ryb - II sesja szkoleń

W dniu 4 października odbyła się 2 sesja przeprowadzona w ramach „Programu kaskadowych szkoleń dla pracowników samorządów terytorialnych w zakresie projektowania i gospodarowania zielenią w miastach” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W trakcie spotkania zostały omówione zakresy projektów, w rezultacie czego otrzymano przedmiot zamówienia. Na kolejnych spotkaniach zostanie ogłoszony konkurs i zostanie wyłoniony wykonawca przedsięwzięcia.

W ramach prowadzonego programu miasto może uzyskać dofinansowanie na realizację „zielonych przedsięwzięć” w mieście. Miasto Iława zgłosiło projekt „Skwer Króla Ryb” w ramach, którego zostanie wykonana aranżacja perspektywicznego posadowienia ceramicznej figury Króla Ryb nad rzeką Iławką.

„Prowadzone działania zrealizowane zostały dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za treść niniejszej informacji odpowiada wyłącznie miasto/gmina Iława”

Więcej informacji o projekcie na https://ecomy.irmir.pl/