PAZ 2021

Relaks i sportowe emocje w najbliższy weekend w Iławie

Szukasz pomysłu na weekend? Spotkajmy się w Iławie! Wypoczynek i relaks nad pięknym jesiennym brzegiem Jezioraka oraz sportowe emocje na najwyższym poziomie gwarantowane. Tak, to jest możliwe już w najbliższy weekend- Iława inspiruje, relaksuje i kibicuje!

W niedzielę, 24 października o godzinie 17:30 mecz Zielona Armia Indykpol AZS Olsztyn kontra Jurajscy Rycerze ! Kto wygra? Zapowiada się emocjonująca walka na iławskim boisku oraz na trybunach. Zostały ostanie wolne miejsca!  Więc nie zastawiaj się dłużej KUP już teraz  bilet na stronie Indykpols AZS Olsztyn

Razem z drużyną Indykpol AZS Olsztyn czekamy już na Was w Iławie i przekazujemy pakiet ważnych informacji:
👉 Parking przy hali widowiskowo- sportowej będzie zamknięty.
👉 Najbliższy parking ul. Biskupska 2 przy Centrum Rekreacyjno- Sportowym ➡️ basen Iława ⬅️ 600 metrów spacerkiem nad brzegiem Małego Jezioraka.
👉 W hali, przed i podczas meczu, będzie czekał na Was punkt Informacja Turystyczna w Iławie.
👉 Z dworca PKP Iława Główna dojedziesz:
✔️autobusem ZKM 🚌 przystanki przed dworcem. Na halę➡️ ul Niepodległości dojedziesz linią 2 i 3 sprawdź rozkład  Rozkład Jazdy ZKM
✔️ Taxi 🚖 postój przed dworcem.
✔️ 30 min spacerkiem- dla tych, co przyjadą szybciej i chcą zapoznać się jeszcze z Iławą.
👉 Z dworca PKP Iława Miasto (jadąc od strony Trójmiasta) spacerkiem do hali masz 15 minut.

Chcesz spędzić w Iławie weekend, skontaktuj się z biurem Informacji Turystycznej w Iławie. Pomożemy Ci znaleźć nocleg i zaplanować czas, bo Iława inspiruje cały rok.
Informacja Turystyczna w Iławie.
ul. Niepodległości 13
www.it.miastoilawa.pl