PAZ 2021

• Kategoria:Informacja Turystyczna

Informacja dla Przedsiębiorców

Warmińsko - Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna informuje:

📌 Prowadzisz stadninę koni, wypożyczalnię sprzętu, sklep ekologiczny na Warmii i Mazurach❓ A może zajmujesz się tradycyjnym rzemiosłem i potrzebujesz środków na rozwój❓ Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon! Pożyczka na rozwój turystyki już od 0️⃣,0️⃣9️⃣% w skali roku może Ci w tym pomóc!

👉 Dowiedz się więcej: https://bit.ly/2YRHVg4 👈

📌 Pożyczka na rozwój turystyki z projektu "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka" finansowanego ze środków Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, to wsparcie dla firm z branży turystycznej lub okołoturystycznej działających w Polsce Wschodniej.

📌 Finansowanie pomoże poszerzyć ofertę Twojej firmy, podnieść jakość produktów i usług oraz opłacić bieżące wydatki. Wnioskuj o pożyczkę i rozwiń swój turystyczny biznes.