28
MAR 2024
Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację zadań publicznych
-
Kategoria:
-
Dla mieszkańców, NGO
14
PAZ 2021
Z okazji dzisiejszego święta burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski wraz z zastępczynią Dorotą Kamińską oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej w Iławie Michałem Młotkiem podczas uroczystej gali w kinoteatrze wręczyli nagrody i wyróżnienia nauczycielom i pracownikom oświaty z iławskich placówek.
Podczas tegorocznej uroczystości nie zabrakło słów podziekowań dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty oraz odpowiedniej oprawy muzycznej, o którą zadbało Iławskie Centrum Kultury. Oficjalną część wręczenia nagród i wyróżnień swoim występem uświetniła polska śpiewaczka Ewa Alchimowicz-Wójcik z Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.
Poniżej publikujemy listę wyróżnionych w tym roku nauczycieli i pracowników szkół oraz przedszkoli miejskich.
I. Dyrektorzy i nauczyciele z nagrodą Burmistrza:
1. Pan Kazimierz Tyszkiewicz – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
2 . Pani Jolanta Stanisławska - Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4
3. Pan Mariusz Sadowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5
3. Pani Małgorzata Pawłowska – Przedszkole Miejskie nr 2
4. Pani Jolanta Zakrzewska – Przedszkole Miejskie nr 3
5. Pani Regina Komorowska – Przedszkole Miejskie nr 4
6. Pani Joanna Chyżyńska – Przedszkole Miejskie nr 5
7. Pani Krystyna Pniewska – Przedszkole Miejskie nr 6
8. Pani Teresa Bagniuk – Szkoła Podstawowa nr 1
9. Pani Magdalena Sidorowicz – Szkoła Podstawowa nr 2
10. Pani Alina Downer – Szkoła Podstawowa nr 3
11. Pan Sebastian Rynkowski – Szkoła Podstawowa nr 4
12. Pani Małgorzata Stępkowska– Szkoła Podstawowa nr 5
II. Nauczyciele wyróżnieni:
1. Pani Izabella Parysek – Przedszkole Miejskie nr 2
2. Pani Katarzyna Szymaniak – Przedszkole Miejskie nr 3
3. Pani Agnieszka Buczyńska – Przedszkole Miejskie nr 5
4. Pani Monika Szefer – Przedszkole Miejskie nr 6
5. Pani Wioletta Karwat – Szkoła Podstawowa nr 1
6. Pani Aurelia Waruszewska – Szkoła Podstawowa nr 1
7. Pani Dorota Kosyl – Szkoła Podstawowa nr 2
8. Pan Michał Lenckowski – Szkoła Podstawowa nr 2
9. Pani Kamila Borkowska – Szkoła Podstawowa nr 3
10. Pani Joanna Markowska – Szkoła Podstawowa nr 4
11. Pani Bożena Pawlikowska – Szkoła Podstawowa nr 4
12. Pani Renata Kuchta – Szkoła Podstawowa nr 5
13. Pani Anna Waszelewska – Szkoła Podstawowa nr 5
III. Administracja i obsługa - wyróżnieni:
Wszystkim raz jeszcze gratulujemy i składamy serdeczne życzenia!
28
MAR 2024
Kategoria:
Dla mieszkańców, NGO
28
MAR 2024
Kategoria:
Dla mieszkańców
28
MAR 2024
Kategoria:
Dla mieszkańców