WRZ 2021

• Kategoria:Dla Firm, Dla mieszkańców, Mienie komunalne - ogłoszenia

Przetarg nieograniczony - nieruchomość gruntowa 1,1963 ha ul. Przemysłowa w Iławie

I ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,1963 ha

Burmistrz Miasta Iławy ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Iława, położonej w Iławie przy ul. Przemysłowej

• Lokalizacja: woj. warmińsko- mazurskie, powiat iławski, miasto Iława, ul. Przemysłowa.
  • Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa położona w strefie peryferyjnej miasta Iławy, w odległości około 4 km od centrum. Dojazd do nieruchomości ul. Przemysłową. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się sieć wodociągowa. Działka ma regularny kształt ze spadkiem w kierunku południowym. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami nieuciążliwymi oraz zabudowa przemysłowo-składowa.
  • Oznaczenie nieruchomości: obręb nr 6, działka nr 46/7 o pow. 1,1963 ha
  • Przeznaczenie nieruchomości w mpzp: teren zabudowy przemysłowo-składowej F-P3.

Cena wywoławcza nieruchomości: 842.000,00 zł brutto

Warunki udziału w przetargu: w przetargu mogą uczestniczyć osoby, które wpłacą wadium przetargowe.
Termin i miejsce przeprowadzenia przetargu: 1 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 w sali nr 215 Urzędu Miasta Iławy przy ul. Niepodległości 13.