• 11
    LIP 2023

  • Kategoria:Dla mieszkańców

    Oto oni! Laureaci drugiej edycji loterii podatkowej Rozlicz PIT w Iławie.

9 lipca podczas koncertów Dni Iławy burmistrz osobiście przekazał laureatom symboliczne czeki, których łączna suma wyniosła w tym roku aż 12,5 tys. złotych.  Nagroda główna wyniosła aż 7000 zł.

zdjęcie

Przypomnijmy, że zgłoszenia do loterii podatkowej przyjmowane były od 20 marca tego roku. Udział w niej mógł wziąć każdy, kto rozlicza PIT w Urzędzie Skarbowym w Iławie i wskazał na rozliczeniu miasto Iławę jako miejsce zamieszkania. Następnie wystarczyło wysłać zgłoszenie poprzez stronę www.pitwilawie.pl do  14 maja tego roku.

A jaki był cel loterii oprócz oczywistej wygranej?
-Poprzez loterię z atrakcyjną nagrodą główną chciałbym po raz kolejny zachęcić mieszkańców Iławy do rozliczania podatku w naszym mieście. To dla nas niezwykle ważne, aby pieniądze iławian pracowały tu na miejscu. W ten sposób budżet miasta może być zasilany w środki niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa w mieście, utrzymania szkół, przedszkoli i wszystkich tych zasobów, z których korzystamy na co dzień. Skoro tu żyjemy, pracujemy i korzystamy ze wszystkich dostępnych dóbr, postarajmy się, aby podatek, który i tak musimy zapłacić, wrócił do naszej małej ojczyzny- zachęcał na stronie www.pitwilawie.pl burmistrz Dawid Kopaczewski

19 czerwca  w siedzibie Urzędu Miasta Iławy  odbyło się losowanie laureatów przeprowadzone przez firmę Gratifika Promotions  z Łodzi w obecności pracowników urzędu, z zachowaniem wszelkich przepisów prawa. Zgodnie z zasadami jawności losowanie transmitowane było na żywo poprzez profil Iławy @miastoilawa na Faceboooku. Spośród  2070 poprawnych zgłoszeń wylosowani zostali laureaci, tj. 9 osób, do których wykonane zostały potwierdzające połączenia telefoniczne mające na celu weryfikację wszystkich danych i zgodności z zasadami regulaminu loterii.

Jej pozytywny efekt pozwolił na oficjalne przekazanie nagród, które miało miejsce w niedzielę , 9 lipca na scenie wydarzeń głównych podczas Dni Iławy. Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski wręczał nagrody laureatom wspólnie z Marszałkiem Województwa Gustawem Markiem Brzezinem, który uczestniczył w święcie naszego miasta.

Oto nazwiska szczęśliwców:

5 nagród II stopnia o wartości 500 zł trafiło do:

Pani Bożeny Zacharskiej

Pan Zbigniewa Dągowskiego

Pan Krzysztofa Rzemieniewskiego

Pan Ryszarda Bodo

Pan Marcina Roszczaka

 

3 nagrody I stopnia, czyli 1000 zł odebrali:

Pan Łukasz Fafiński

Pani Joanna Nehring-Roszkowska

Pan Paweł Guzowski

Nagrodę  Główną, czyli 7000 zł otrzymała pani Anna Raduszewska.

Raz jeszcze gratulujemy!

 Zachęcamy jednocześnie do udziału w kolejnych edycjach loterii podatkowych. Jak się okazuje, warto rozliczać PIT w Iławie!  Oprócz możliwości udziału w loterii, rozliczenie podatku w Iławie uprawni Państwa do korzystania z Iławskiej Karty Mieszkańca przez kolejny rok, która uprawnia do zakupu tańszych biletów wstępu na basen, lodowisko, czy do kina.