• 16
    LIP 2021

  • Kategoria:Dla mieszkańców

    Program Firmy Jutra

Na czym polega? Jakich korzyści dostarcza? Dalczego warto wziąć udział?

zdjęcie

Pandemia koronawirusa boleśnie dotknęła wiele osób i przedsiębiorstw. Jednocześnie przyspieszyła transformację cyfrową przesuwając klientów do internetu, tworząc zapotrzebowanie na nowe produkty, usługi i rozwijając popyt na sprzedaż i działalność online. 

Działalność w internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu, utrzymanie miejsc pracy i rozwój działalności. Wiele firm rozpoczęło gwałtowną cyfrową rewolucję, w której potrzebują szybkiego kompleksowego wsparcia (w trakcie pandemii powstało 1,7 tysiąca nowych sklepów internetowych i kilkanaście tysięcy nowych sklepów w serwisach aukcyjnych). 

Główną barierą dla większości firm, które już zaczęły działalność w internecie, bądź dopiero ją planują, jest brak wiedzy, umiejętności i narzędzi. Przedsiębiorcy chcą działać, uczyć się i wprowadzać zmiany, ale potrzebują przewodnika, który zrozumie ich indywidualne potrzeby i pokaże jak szybko zacząć działać we właściwym kierunku.

Aby odpowiedzieć na powyższe potrzeby, Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej uruchomił program szkoleniowo - rozwojowy Firmy Jutra.

Dla kogo jest ten program?

Program skierowany jest do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce, która planuje rozwinąć lub rozpocząć sprzedaż w internecie.

W ramach programu przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie:

  • Indywidualną konsultację z doradcą Google, który w trakcie godzinnej sesji wskaże konkretne rozwiązania dla wybranej firmy i opracuje indywidualny plan rozwoju;

  • Dedykowany kurs wideo z zakresu marketingu internetowego od Google dostępny tylko dla uczestników programu oraz praktyczne szkolenia od PFR i OChK;

  • Zaproszenie na cotygodniowe dyżury z doradcą i dostęp do ćwiczeń utrwalających wiedzę;

  • 3-miesięczny okres wsparcia w zakresie wprowadzania zmian.

Całość jest bezpłatna i bez zobowiązań - można zrezygnować w każdej chwili. 

Zapisy na szkolenia: https://forms.gle/Vrtne2uoMynTwgtR8