• 20
    STY 2023

  • Kategoria:Dla Firm, Dla mieszkańców

    Rozwój biznesu - wsparcie inwestycyjne, pozyskanie partnerów zagranicznych

Prowadzisz firmę i szukasz zagranicznego partnera? A może interesują Cię nowe rynki zbytu lub nawiązanie współpracy?

zdjęcie

Znajdź inwestora online

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w 16 sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch) – pierwszej w tym roku, która odbędzie się we wtorek, 29 marca 2023 r. o godzinie 14:00.  ePitch organizowany jest przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki. W trakcie sesji, 8 firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania się w ciągu 6 minut przed 50 europejskimi inwestorami, którzy poszukują startupów o dużym potencjale rozwojowym.

Szczegóły

B2B z hiszpańskimi firmami poszukującymi technologii

W dniach 31 stycznia-8 lutego 2023 r. odbędą się wirtualne i stacjonarne spotkania b2b z dziewięcioma hiszpańskimi podmiotami, które poszukują konkretnych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii. ISE Open Innovation Challenge to hybrydowe wydarzenie, na potrzeby którego 9 hiszpańskich podmiotów zidentyfikowało i sformułowało zapotrzebowanie na konkretne innowacyjne rozwiązania z takich dziedzin, jak sztuczna inteligencja, VR/AR, UX, software i audio-video.

Spotkania adresowane są do firm oferujących rozwiązania technologiczne dla takich branż, jak:

  • rozrywka,
  • edukacja,
  • projektowanie wnętrz,
  • opieka nad pacjentami,
  • e-commerce.

Szczegóły

Czy znasz Partnership Opportunities Database?

Partnership Opportunities Database (POD) jest bazą międzynarodowych ofert współpracy, prowadzoną w języku angielskim przez Komisję Europejską za pośrednictwem sieci Enterprise Europe Network. Baza zawiera profile firm z przeszło 60 krajów, w których działają ośrodki Sieci.

Przedsiębiorcy poszukujący partnerów biznesowych mają możliwość nawiązania kontaktów m.in. z zagranicznymi producentami, dystrybutorami, przedstawicielami handlowymi i podwykonawcami. Baza zawiera również oferty technologiczne. Umożliwia m. in. poszukiwanie partnera do współpracy w zakresie transferu technologii (np. sprzedaż / zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń, licencje), wiedzy (know-how) oraz R&D (np. prace badawcze oraz wdrożeniowe nad nowymi technologiami / produktami).

Zobacz przykładowe oferty firm zagranicznych.