STY 2023

Kolejna edycja loterii podatkowej Rozlicz PIT w Iławie już wkrótce!

Na 2023 rok zaplanowaliśmy drugą już loterię podatkową dla wszystkich tych mieszkańców, którzy wskażą miasto Iława jako miejsce zamieszkania wypełniając deklarację PIT oraz wybiorą Urząd Skarbowy w Iławie.

Czy to wystarczy?
Prawie! Drugim krokiem będzie złożenie chęci udziału poprzez specjalną stronę internetową która już wkrótce zostanie uruchomiona. O tym informować będziemy na bieżąco.

Czy warto?
Tak! Udział nic nie kosztuje, a dodatkowo w tym roku planujemy zwiększyć pulę i ilość nagród.

Kiedy start?
O uruchomieniu strony zgłoszeniowej drugiej edycji loterii podatkowej 2023 będziemy informować na naszej stronie miastoilawa.pl, profilach miasta na Facebooku, a także za pośrednictwem lokalnych mediów. Bądźcie czujni!

A teraz?
Wypełniając deklarację PIT nie zapomnijcie o wpisaniu iławskiego adresu ( miasto Iława!)  i wybraniu Urzędu Skarbowego w Iławie. To są dwa konieczne warunki, które należy spełnić, aby wziąć udział w loterii.

Już wkrótce więcej informacji!